10.PTO Severka

Aktuálně ze Severky

aneb
Oddílové zprávy

23. 04. 2006  * Setonův závod

Dorty budou! Včera jsme vybojovali neuvěřitelná tři PRVNÍ místa a dvě TŘETÍ! Tři putovní ceny budou celý rok zdobit stěnu naší klubovny :-)

Až si to srovnám v hlavě - protože zatím jsem prostě na větvi :-) - připravíme vám podrobnější článek s fotkama. Dnes tedy stručně a aktuálně:
- Setonův závod pořádaný v naší režii včera v Zamilcu dopadl dobře, počasí bylo naprosto skvělé a všechny děti se vrátily do cíle :-)
- naše reprezentace dosáhla téměř maximálního úspěchu - získali jsme:
1.místo kat. nejmladší dívky - Lucka, Peťka, Bára
1.místo kat. mladší hoši - Honza, Martin, Alča (s obrovským bodovým náskokem)
3.místo kat. mladší dívky - Terka, Kikina, Kukina
1.místo kat. starší hoši - Lukin, Kuba, Jirka
3.místo kat. rádci - Víťa, Michal, Džanek
(Jiné hlídky jsme už neměli)

Výsledky Zelené ligy budou snad známy brzo, ale už teď se dá odhadnout, že by se nám snad mohlo podařit získat velmi dobré umístění !!!

A na závěr - velké poděkování Ďoubalíkovi a Bizonovi, kteří celé pořádání Sitňáku nesli na svých bedrech :-) (zádech, hlavách, nohách...), všechno to naplánovali, vymysleli a kočírovali (já jsem se zapojila opravdu až v závěru).

Pochvala patří samozřejmě i všem ostatním vedoucím za celodenní pomoc, včetně skvělých rodičů Bulantových za Výpočetní středisko :-) Bylo nás tam opravdu hodně, jak se na takový velký oddíl sluší, no a korunu tomu nasadil báječný Adámek, který v kostýmu Psa - maskota Pionýra - obveseloval všechny kolem i na vyhlášení vítezů :-)

Díky i ostatním oddílům, kteří zajišťovali jednotlivé kontroly, Mustangům za Prezenci a 32.Severce za Občerstvení - na Sitňáku prostě přiloží ruku k dílu každý :-)

Neprozřetelně jsem slíbila, že bude-li první místo, bude na oslavu DORT ! To jsem teda ale vážně netušila, že budou tři :-) Takže se těšte na schůzky - Školka, X-treme i Vikingové - máme co slavit !
Hanča

1. 04. 2006  * Aprílový Zamilec

Padesátka Severáků dnes dopoledne sbírala a uklízela odpadky. Že vám to připadá jako APRÍL ? Kdepak ! No, trochu jsem se obávala, že přijdeme na sraz a lidi řeknou: apríl - a odejdou domů :-) Ale nestalo se tak, takže dnešní brigáda proběhla výborně. Bylo nás opravdu víc než padesát (i s Mustangama) a společně se skupinkou skautů z Řečkovic jsme uklízeli Zamilec.

Akce měla rychlý průběh, protože k našemu překvapení tam toho nepořádku nebylo zase až tak moc. Co jsme našli, jaké zajímavé úlovky, o tom se dočtete ve speciálním článku, který připravíme hned jak budou fotky.

Já bych teď jen chtěla všem MOC PODĚKOVAT - za PRÁCI a za dobrou náladu. Takovou účast jsem opravdu nečekala. A když k tomu připočteme krásné jarní počasí a koláče za odměnu na závěr - myslím, že to bylo prima dopoledne :-)

A na závěr ještě poděkování Víťovi - že se aktivně zapojil jako "manažer akce", no a taky že mi pak pomáhal až do pěti odpoledne uklízet v klubovně a ve skladu. Jarní úklid ? No, spíš podzimní :-) Už jsme se na to chystali dlouho. A dnešní aprílový úklid jsem pak zakončila ještě úklidem doma, takže doufám, že se dočkám i večerní pohody a nebude to APRÍL ! :-)
Hanča

21. 03. 2006  * Jarní akce

Přeju všem KRÁSNÉ JARO ! Nevím jak vy, ale já jsem si dneska první jarní den pořádně užila... Bylo teplo, sníh tál o 106, ptáci řvali, sluníčko pálilo... Paráda ! Ale slavila jsem hlavně prací - takže vám s Víťou předkládáme řadu novinek:

- zvadla na akce Aprílový Zamilec, Velikonoce Kokořín a Seton 2006
- z dřívějška tady už máte článek a fotky z Ivančeny, plus z výpravy Vikingů Krkatka
- v Kontaktech mezi odkazy oddílů je nový odkaz na stránky Mustangů, můžete koukat !
- zvadla a články a fotky z minulých akcí, které už nejsou v Novinkách, najdete v Akcích nebo v Kronice !

Nejbližší akcí, která nás čeká, je APRÍLOVÝ ZAMILEC. Přestože se jedná o brigádu, tedy o práci, věřím, že podlehnete mému naléhání a URČITĚ PŮJDETE PŘIDAT RUKU K DÍLU ! Nezapomeňte, že letos vynecháváme Vlečku, právě proto, abychom mohli jít uklidit Zamilec. Neříkejte mi, že umíte jen konzumovat akce, které pro vás Severka připraví - a práce byste se báli ? No tomu nevěřím !!! A tak doufám, že to slíbené občerstvení (viz zvadlo na brigádu) budeme chystat pro co nejvíc lidí !!! Za přírodu i za sebe DĚKUJU !
Hanča

13. 03. 2006  * Přežili jsme...

Expedice Ivančena byla úspěšná! Dosáhli jsme cíle - Ivančeny i Lysé hory a všichni účastníci se v pořádku vrátili domů. Tolik stručná zpráva z tisku :-)

Podrobnější povídání si přečtete hned, jakmile mě chytne slina, abych to sepsala (což bude brzo), jakmile tu bude Víťa, aby to strčil na web (což bude snad max. ve čtvrtek) a jakmile budu mít všechny fotky - a ty první od Kuby už jsem prohlížela včera večer :-)

Přes všechny katastrofické předpovědi jsme na Lysé nezapadli sněhem a ani nás nesmetla lavina. Naopak - dokonce bylo krásně a svítilo i sluníčko ! Sníh byl ztuhlý a cestou na Lysou jsme se ani nebořili. No, cestou dolů do jiného údolí už to bylo krapet horší, ale o humor nás to nepřipravilo :-)

Zkrátka akce byla super. Krom toho, že mě bolí nohy a do schodů dnes v práci jsem lezla jako chromá, mě totiž taky bolí břicho a obličej od smíchu :-) Tak se těšte na fotky a povídání - a já se budu těšit na další akci !
Hanča

8. 03. 2006  * Zelená liga

Po včerejším štábu PTO už snad budou výsledky definitivní a můžu je zveřejnit: v průběžném pořadí Zelené ligy jsme po Dračí smyčce na krásném 4.místě ! Jak jsme už psali, výsledky Dračí smyčky byly výborné a získali jsme za ně maximum možných bodů - 4 šestnáctky ! Přinesly nám je úspěšné uzlařky Katka, Marťa, Alča a Lucka, ale 16 by byla i za Peťku, kdyby se ovšem mohlo počítat víc, než 4 nejlepší výsledky :-)

Před námi je v tomto ročníku soutěže už jen Setonův závod... Chceme-li zabodovat a získat konečně lepší místo v ZL, než 6. nebo 4., máme jedinečnou možnost ! Před Sitňákem máme neobyčejně dobře nastartováno a je jen na vás závodnících, jak zabojujete. Chtělo by to ovšem opět maximální výsledek - opět 4x16 :-) Dokážeme to ? Já věřím, že ano !

Hanča

6. 03. 2006  * Družinové novinky

Dnes už můžu upřesnit, jaké změny čekají X-treme a Vikingy. Vývoj v obou družinách si vyžádal jistá opatření, přestože je v podstatě opačný: Zatímco X-treme se nám pomalu vytrácí, jak tak jeho členové odrůstají a na schůzky jich chodí čím dál míň, naopak u Vikingů praská klubovna ve švech. Ukočírovat tu rozevlátou bandu je nad lidské síly a Karlinovi se z toho občas chudákovi rosí čelo :-)

Takže ty změny ? U Vikingů jsme vyhlásili akci "Igor Hnízdo" (podle filmu Obecná škola). Přitvrdíme, zpřísníme, uklidníme... Dvacítka dětí v malé klubovně je zvládnutelná jen tehdy, pokud budou bobánci dodržovat základní pravidla našeho společného soužití. O co půjde jim už bylo nastíněno, kdo pochopí, bude spokojen, kdo nepochopí, s tím se rozloučíme. Je to tvrdé, ale snad docílíme toho, že v klubovně bude čas na kvalitní program a ne jen na neustálé uklidňování posádky. A aby to Karlin s Katkou lépe zvládali, zavítám tam častěji i já a novou posilou bude Víťa, který se odhodlal, že to zkusí :-) Držíme palce...

No a X-treme už čekalo jen jedno řešení: jeho pondělní schůzky byly zrušeny, nebo spíš přeloženy, X-tremáci se budou scházet společně s Trojkou ve středu od 18 do 20. A tady budeme pokračovat v různých nabídkových programech, jak je už zvykem, jen s tím, že nás tady bude víc a bude to stát za to. Uvolněné pondělky věnujeme Klubu Za školou, popř. přípravě na tábornické a jiné zkoušky.

Věříme, že tyto změny přispějí k uklidnění situace v obou družinách a že nás všechny čeká prima druhá půlka oddílového roku.
Hanča

5. 03. 2006  * Sněží ?

Letošní zima stojí opravdu za to. Příští týden dostaneme zabrat. Ivančena a Lysá Hora, to jsou cíle naší tradiční akce (pro vedoucí, Trojku, kamarády...) a všechno nasvědčuje tomu, že ročník 2006 bude teda nářez :-) Jak se tak blíží sobota 11.3., pomalu mi tuhne úsměv a nohy mě bolí už předem. No, co jsme si uvařili, to si taky sníme - a při pohledu z okna vidím, že si to budeme moct fakt vychutnat. A co teprve při pohledu na záběry web kamery z Lysé hory :-) No jestli to přežijeme, podám za týden hlášení.

Moje odhodlání ohledně konce zimního spánku je zatím docela úspěšné... Ubytování na velikonoce je naštěstí potvrzeno, nic jsem neprošvihla. Práce na zajištění Setonova závodu, který pořádáme, pomalu ale jistě pokračují. Novinky kolem klubovny slibují, že brzy můžeme očekávat zásadní zprávy - buď a nebo. Ať už to budou zprávy v náš prospěch (rozšíření klubovny) nebo ne, jisté je, že knihovna se odstěhuje asi už do prázdnin. No a aby toho nebylo málo, ve středu na menší poradě padla zásadní rozhodnutí kolem dalšího života našich družin. První z nich, Vikingové, už to ve čtvrtek pocítili, na X-treme tyto zprávy čekají zítra. Podrobnosti se dozvíte později.

A poslední novinkou jsou oficiální výsledky Dračí smyčky a Zelené ligy, pro nás velmi příznivé. Počkám do zítřka, jestli nedojde k nějakým posledním změnám a odvoláním - a zítra se všechno dozvíte :-)
Hezkou zasněženou neděli...
Hanča

1. 03. 2006  * Konec zimního spánku

V minulém životě jsem byla určitě medvěd - celou zimu bych totiž nejradši prospala. Ale dneska jsem už sama sobě vyhlásila KONEC zimního spánku. Ne že by bylo jaro, venku to na to ještě nevypadá, i když ptáci už řvou o 106. Ale hlavní oddílová sezóna už opravdu klepe na dveře a já jsem dneska při pohledu na kalendář uznala, že jestli se rychle neproberu, ujede Severce letošní jarní vlak :-)

Takže jsem si sepsala stránku úkolů na nejbližší dobu :-) Které akce se chystají, co je třeba po zimě vyvětrat, který ubytování zamluvit a tak... No doufám, že jsme za tu zimu nabrali dost síly :-) Ale na druhou stranu, na ty akce se těším !

První informace vám šla mailem, tak já jen lehce připomenu:
1) VELIKONOCE
Pro zajištění Velikonoční výpravy na Kokořín :-) potřebujeme předběžně vědět, kolik by nás bylo. Týká se celého oddílu včetně Školky ! Zvadla budou během dvou týdnů. Loni byly velikonoce prima !
Termín: 14.-17.dubna, pátek - pondělí
Prosíme o RYCHLOU zprávu, kdo by asi jel, popř. kdo ne (třeba držíte rodinné velikonoce...)

2) TÁBOR
Začali jsme rozdávat přihlášky na tábor, kdo nedostal, ať se ozve !
Termín: 15.-30.7.2006, Cena: 2600,- Kč

3) RODINKA 2006
Uzávěrka přihlášek je tu - musíme zaplatit zálohu za ubytování !
Prosím všechny, kdo se hlásili, aby přihlášku podpořili zálohou a přihlásili se písemně ! Vše vyřídíme na schůzkách... Ještě je čas se dohlásit, nebojte se, ale neváhejte !

Tak, to by nám dneska stačilo, já jdu ještě nakouknout do toho seznamu úkolů... Ale neměla bych po zimě začínat tak zhurta, že ? Aby mě po zimním spánku nechytla hned jarní únava :-)
Hanča

25. 02. 2006  * Dračí smyčka

Čerstvé a velmi dobré zprávy mi právě přinesl zvláštní posel - moderní internetový posel :-)

Naše reprezentace na Dračí smyčce, dalším ročníku uzlovací soutěže PTO, byla úspěšná ! Získali jsme první místo v kategorii Nejmladší (skvělá Martinka Satková), dvě šestá místa Bulantovic (Lucka v Nejmladších a Alča v Mladších). A naší velkou nadějí byla - a opravdu nezklamala - Katka, vedoucí Vikingů, zabodovala v kategorii Rádců ! Získala celkové druhé místo, dále měla nejrychlejší čas v rádcovské štafetě a v jednom z uzlů.
          
Další detaily posel nepřinesl, ale měla bych se je dozvědět za pár dnů, stejně jako průběžné výsledky Zelené ligy. Dám vědět !

Všem našim reprezentantům, i těm méně úspěšným, moc děkuju za účast a odměna je nemine ! Moje poděkování patří však i vedoucím, kteří se postarali o doprovod na závody a taky o pomoc pořadatelům při měření časů. Díky !!!
Hanča

19. 02. 2006  * Vítáme Terezku...

Tak už je nás zase víc !!! U Radečků mají malou Terezku, narodila se dnes, 19.2. v 10:15. Přejeme celé rodině hlavně hodně zdraví, štěstí, no a aby jim Terezka přinášela jen samé radosti a nebo příjemné starosti :-)
Hanča

26. 01. 2006  * Po delší době

... se zas ozývám. Trošku jsem se letos zasekala v práci, je to teď opravdu náročný, ale doufám, že to Severka nebude odnášet ! No ale však by sem taky mohl občas napsat někdo jinej z vedoucích, že jo ? :-)

Takže novinky:
- tábor u Kalicha je potvrzen !!! Došla nám podepsaná smlouva s majitelem louky na letošní sezónu ! Teď jen kdyby si to rozmyslel a prodal nám to, ach jo. Držte pěsti !
- přes víkend snad dodáme fotky z V3K
- vydala jsem se na výpravu s družinou Vikingové, podám hlášení, bylo to fajn !
- včera byla porada k táboru a bylo rozhodnuto, o čem to letos bude :-) Neboli motivace celotáborové hry. Ano, správně se domýšlíte - neřeknu ! Ale dozvíte se to včas. Jen drobná zpráva pro nervózní maminky - ne, letos nebudou náročné kostýmy, tohle snad zvládne každý jednoduše :-)

Další hlášení přes víkend, mějte se fajn ! Ahoj...
Hanča

4. 01. 2006  * Kalendář

Tak jak jsme slíbili, na stránce Akce jsou nové termíny do konce oddílového roku. Samozřejmě že vše se ještě bude mírně vyvíjet, třeba přibyde výlet Školky, ale hlavní rozpis je už dán a basta fidli ! Tištěné Kalendáře vám postupně rozdáme a nebo si je stáhněte na stránce Extra. A jako obvykle - šup s Kalendářem Severky doma na ledničku :-)

A nezapomeňte - v pátek V3K, ve středu Deskovky !
Hanča

3. 01. 2006  * A co dál ?

Vánoce a Silvestra máme zdárně za sebou a oddílový život se řítí směrem k JARU ! Nic proti sněhu, ale jaro je jaro... Než se nadějeme, bude tady - a za chvíli jedeme na tábor :-) Nevěříte ? Přípravné práce na táborové hře byly zahájeny, takže my už směřujeme k hlavní sezóně a jejím vrcholu, táboru... Mimochodem, 15. - 30.července !

Když říkám, že oddíl se řítí, mám na mysli záplavu například nových informací. Na webu najdete (jak si jistě pravidelní návštěvníci už všimli) fotky z Vánoční výpravy, zvadlo na výpravu Vikingů, zvadlo na akci pro rodiče Večer tříkrálový, zvadlo na Rodinku 2006, na Silvestra vyšel Čtvrtý oběžník Fan Clubu Severky... Příští týden nás čeká první letošní Klub Za školou a sice oblíbené Deskové hry, blíží se nám Dračí smyčka, připravujeme Setonův závod, který letos Severka pořádá... a tak bych mohla pokračovat stále stejným tempem. Aby byl výčet kompletní, chybí už jen nový Kalendář akcí a ten snad s Víťou doladíme během dneška.

Závěrem ještě prosím členy Fan Clubu, popř. zájemce o členství ve Fan Clubu, aby si promysleli, zda se chtějí registrovat na rok 2006, protože máme termín registrace do 11.1. ! Poplatek na rok je 200,- Kč. Podrobné informace o Fan Clubu najdete v sekci Extra a nebo rovnou ve Čtvrtém oběžníku...
Hanča

24. 12. 2005  * Vánoční svářka

Krásné a pohodové vánoce !!! Více než 60 dětí a dospělých jsme napočítali na dnešní akci u klubovny - tzv. Vánoční svářka pokračovala druhým ročníkem, který s přehledem překonal rekordy loňského roku. Sešlo se nás 37 dospělých (rodiče, vedoucí, pár kamarádů) a 24 dětí, včetně úplně nejmenších mimin. I když bylo vlezlé a zcela nevánoční počasí, u klubovny panovala opravdu ta pravá POHODA. Všude voněl svařák, na stolech bylo cukroví všeho druhu, zdobili jsme stromeček u klubovny (jablíčka, mrkvičky, piškoty, ale i pravé ozdoby). Popovídali jsme si, popřáli všechno nej a strávili spolu velmi příjemné sváteční dopoledne. Navštívili nás i někteří vzácní hosté, které vidíme jen občas, jako třeba Indigo, Kopeček, Sloni, Ivča s Robinem...

Doufám, že tato naše speciální akcička přispěla k navození pohody v mnoha domácnostech, aspoň v té mojí určitě :-) Já mám výbornou náladu, předvánoční stresy jsou pryč - a Bary si taky užil přísun cukroví a řádění v blátě a sněhu :-)

A tak děkujeme klanu Ondráčků za zajištění akce a celoroční podporu, přejeme všem Severákům a přátelům ještě jednou krásné vánoce - a posíláme kousek té naší svářkové pohody až k vám domů :-)
Hanča

18. 12. 2005  * PF 2006

V sobotu jsme se Severkou společně oslavili už 22.oddílové vánoce. Jak naše tradice velí, po slavnostní večeři jsme rozkrojili jablíčko, ve kterém byla naštěstí opět hvězdička !!! Takže věříme, že Severku i v dalším roce čeká spousta bezvadných zážitků, vydařených akcí, dobrých kamarádů a spokojených dětí, vedoucích i rodičů. Po úspěšném roce 2005 (v čele se splněným snem - Korsikou) nás čekají do nového roku dva zásadní otazníky - klubovna a základna. Celá Severka, od nejmenších nováčků až po nejstarší Trojku a vedoucí, se s nadějí i obavami ptá - bude rok 2006 opět rokem splněných snů ? Držte nám palce...

Už dnes ale víme, že máme štěstí... Na plnění našich snů totiž nejsme sami. Vy jste s námi ! Děkujeme všem našim příznivcům, pomocníkům, sponzorům, děkujeme rodičům a partnerům, kamarádům... Bez vás bychom "toho všeho" nedosáhli a neuzavírali bychom tento rok se spokojeným ohlédnutím. Děkujeme za vaši podporu a přízeň a přejeme vám i Severce krásné a pohodové vánoce, hodně zdraví i lásky, šťastný a úspěšný rok 2006 - a hlavně samé dobré lidí kolem sebe !
Hanča

15. 12. 2005  * Video Korsika 2005

Už je to tady!
Mám dobrou zprávu pro všechny, kteří čekají na video z Korsiky. Konečně se mi po několika technických problémech a časovém vytížení podařilo urvat dostatek času a video je hotovo. Zbývá jen přehrát filmy na kazety, případně vypálit DVD a brzy si jej budete moci pustit v teple svého obýváku. Nezlobte se na mě, jsem zastáncem tvrzení, že kvalita má přednost před rychlostí.
Ďoubalík

9. 12. 2005  * Množíme se...

Tak už je nás zase víc! Včera do Severácké rodinky přibyla MARUŠKA Indrová, což nám pyšně oznámil taťka Thomas. Maminka i Maruška jsou v pořádku, tatínek už možná touto dobou ne tak docela :-)
Gratulujeme celé rodině a těšíme se, až se ta naše nová omladina sejde pohromadě na nějaké akci :-) Zdá se, že Severka letos angažovala do Fan Clubu HEJNO ČÁPŮ, protože dětí se nám nějak urodilo. Tři srpnoví kluci (Merlinovic dvojčata a můj synovec Robin), včera Maruška, na únor je čáp objednaný k Radečkovi... Když k tomu připočtu děti narozené kamarádům, například u Slonů nebo po Pionýru v Brně - to už by vydalo na pořádný miminkovský tábor, ne ? No nechci nic slibovat, ale... :-) Nechte se překvapit. Pssst... něco se totiž chystá...
Hanča

2. 12. 2005  * Termín tábora

Letní tábor 2006 bude v termínu 15.- 30.7. na základně U Kalicha. Je to tzv. "s největší pravděpodobností", nechávám si ještě pár procent na případnou změnu, ale snad už by to mělo být takto.

Nováčci: jedná se o naši tradiční základnu, více informací získáte na stránce Tábory. Bereme i děti z družiny Školka, ovšem podle domluvy s rodiči a jak s oblibou říkám "kus od kusu", podle dosavadních zkušeností a odhadu, zda to děti zvládnou. Jedná se přece jen o stanovou polní základnu a dva týdny bez rodičů...

Cena tábora ? No to byste už fakt po mně chtěli moc... :-) Dejte mi chvíli času jo ? Ale podle mého odhadu to bude někde mezi 2500-3000 Kč.
Hanča

1. 12. 2005  * Tábor a klubovna

Jsem doma a jak jsem vám včera slíbila, hned se s vámi podělím o dvě zásadní informace.

Hlavně doufám, že nic nepokazím a nezakřiknu, protože se jedná o dvě opravdu klíčové oblasti našeho oddílového života - o tábor a klubovnu:

TÁBOR: Jak jistě víte, přes naši snahu se nám nepodařilo koupit "naši" táborovou louku u Kalicha. Nový majitel nebyl přístupný dohodě, tak jsme začali shánět opět novou základnu. Zatím bez konkrétního výsledku. Včera mi ovšem náš skupinář Dědek volal parádní zprávu - zkusil ještě jednou zavolat majiteli louky a pro rok 2006 JEDEME KE KALICHU !!! Ano, správně, bude nám umožněno ještě na jednu sezónu vybudovat tábor u Kalicha, na naší oblíbené louce ! Já jsem z té zprávy měla velikou radost, protože u Kalicha... hmm... to je moje srdeční záležitost. "Zůstaneme tady, dřeva je tady dost..."
No a to ještě není všechno. Zjistili jsme, že stále existuje jakási možnost - možná mizivá, ale stále existuje - že by nám pan Prokeš tu "naši louku" nakonec prodal. Což by byl prostě SEN! Ale to už opravdu hodně předbíhám, není ani poloviční naděje, že to vyjde, ale důležité je, že ta možnost tady JE a že tábor 2006 bude U Kalicha :-) Jo a termín tábora budeme znát snad už příští týden, čekáme na rozhodnutí Mustangů.

KLUBOVNA: Už to dál nebudu tutlat a vyjdu s tím na veřejnost. Knihovna se už opravdu vážně domlouvá na stěhování do nových prostor a my máme opravdu VÁŽNÝ zájem o uvolněný sál a další místnosti. Jednání v tomto směru už probíhají, jedno právě včera na nejvyšší úrovni. Dnes jsme se na Vedení PS dohodli, že "do toho jdeme". Ale má to jeden háček, no spíš VELKÝ POŘÁDNÝ ZAHNUTÝ HÁK... Peníze až na prvním místě, však to znáte. Budeme-li mít nové velké prostory, budeme moci rozvinout svou činnost podle všemožných našich dalších plánů a snů. Rozšířit činnost Klubu Za školou o nové aktivity, včetně akcí pro rodiče a nejmenší děti, družiny se nebudou muset mačkat v malé klubovně, no všechno vám asi nemusím líčit. ALE ! Bude to stát spoustu peněz !!! Takže - a dnes mluvím ZCELA VÁŽNĚ - vymýšlíme cestičky a cesty, jak si k nim pomoci. Různé možnosti tu jsou a nebudu je tady všechny vypisovat, důležité je, že budeme potřebovat vaši POMOC ! Jak podporu psychickou, tak pomoc fyzickou, ale zejména pomoc při shánění financí. Sponzoři a mecenáši :-) Akce pro firmy - pro děti i dospělé. Propagace činnosti Klubu Za školou. A zase ti sponzoři.
Takže víte-li kdokoli o čemkoli, co by nám pomohlo, SEM S TÍM ! Zájemcům ráda pošlu bližší informace nebo si o tom promluvíme. Ale ocením i jakoukoli vyjádřenou podporu, abychom viděli, zda stojíte za námi - nakonec děláme to i pro vás, Severáky, děti i rodiče ! Severka má možnost splnit si svůj velký sen a rozvinout svoje aktivity do zatím nepřekonaných rozměrů.

Omlouvám se za tak dlouhý příspěvek. Je to euforie. Nadšení. Obavy. Optimismus. Pesimismus. Naděje. Spousta emocí se mísí v mojí hlavě a duši :-)
Někdo mi nedávno řekl, že je možné, že jsem ještě nedala Severce všechno, co jsem mohla. Možná že tohle je ta šance :-)

Děkujeme za podporu a jakoukoli pomoc.
Hanča

30. 11. 2005  * Veliké novinky ! Jste zvědaví ?

Dnešek přinesl Severce velké a poměrně zásadní zprávy ! Já jsem teď úplně rozpolcená osobnost, protože na jednu stranu bych vám to hned všem chtěla vykecat, ale na druhou stranu bych to nerada zakřikla a tak radši budu jen mlžit :-) Takže... jedna věc se týká tábora... a ta druhá věc... se týká... klubovny !

No a kdo chcete vědět víc, tak se sejdeme na "tomto místě" zítra, neboli ve čtvrtek večer, spíš až hodně večer... a řeknu vám víc, jo ?
Tak ahoj :-)
Hanča

Zobrazit příspěvky:
 
1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300 

Zpět